072-33-80-757
לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם

תביעות נגד חברות ביטוח

תביעות נגד חברות ביטוח הינן עניין שבשגרה. כה הרבה אנשים דואגים לבטח עצמם בפוליסות ביטוח שונות, אולם ביום בו הם יזדקקו לעזרה או מימוש זכויותיהם, הם יתקלו ברוח קרה מצד חברות הביטוח. להן יש אינטרסים אחרים - להוציא כמה שפחות כסף.

על אילו פוליסות ביטוח מדובר?

תביעות נגד חברות ביטוח, לרוב מגישים כאשר נגרמו אי אלו נזקים פיזיים למבוטח, או בשל תאונות דרכים או שהסיבות הן בריאותיות. אנשים אלה, אשר נפגעו בצורה חמורה ואולי איבדו גם את כושר עבודתם, רשאים לתבוע את חברות הביטוח, הם רכשו מהן פוליסות ליום סגריר, וכעת הם זכאים לקבל פיצויים. עוד מדובר בפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי, ביטוחי בריאות ופוליסת ביטוח מחלות קשות.

מה ניתן לעשות על מנת לממש זכויות?

מומלץ בראש ובראשונה לפנות אל עו"ד מקצועי ומיומן המטפל במגוון תחומים. כל מטרתו היא לייצג את האינטרסים שלכם בבית המשפט על מנת למצות את זכויותיכם ולקבל מחברת הביטוח את המגיע לכם. בהכירו היטב את החוקים והתקנות, ומתוך היכרות עם הגורמים הרלוונטיים צפויים לכם סיכויי הצלחה גבוהים.

מה עושים כאשר נפגעים?

עוד טרם פונים אל עו"ד לשם תביעות נגד חברות ביטוח, על המבוטחים לסדר בתיק את כל הפוליסות בעבורן שילמו במהלך השנים, לערוך בדיקה, האם הם זכאים לקבל כספים או פיצויים מחברת הביטוח, והאם אלה הם פיצויים חד פעמיים או שמא המבוטח זכאי לקבל כסף נוסף. 

היכן מתבטא הקושי?

בין אם מדובר על תביעות נגד חברות ביטוח, תביעות נזקי רכוש, תביעות נזיקין או תביעת נכות מעבודה, חשוב מאוד לדעת, כי חברות הביטוח הינן קשוחות, ולעיתים נדמה שכל תפקידן הוא להקשות על המבוטחים לקבל את המגיע להם. המבוטחים מתקשים ולא תמיד מבינים, כיצד להתעקש ולממש את הזכויות.

לכן כה מומלץ לפנות אל עו"ד מקצועי ומנוסה, ותמיד ניתן לבקש פגישת ייעוץ ללא עלות. מטרת עורך הדין היא להגן על הלקוח מחברות הביטוח וסוללת עורכי הדין שלהם, שכן חברות אלה הן עתירות כוח.

חשיבות הפנייה לגורם משפטי

תביעה כנגד חברת ביטוח הינה עניין מורכב, במיוחד בשל הכוח הרב שיש לחברות הללו. לעיתים רבות הן מוצאות כל מיני פרשנויות משפטיות אשר מצדיקות אי מתן פיצויים. בכל מקרה בו חברת הביטוח מסרבת לשלם לכם, פנו לעו"ד מומחה, על מנת שיגיש בשמכם את התביעה כנגד החברות הללו. כאשר עו"ד בקיא בתקנות ובחוקים ויש לו ניסיון רב וידע, סיכויי ההצלחה שלכם יהיו הרבה יותר גבוהים.

עו"ד מומלצת
על מנת להבטיח את הצלחתכם בתביעה כנגד חברות הביטוח, משרד עו"ד דורית מנו בן שמעון, אחת מעורכות הדין המובילות בתחום, יוכל לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר בבית המשפט כנגד חברות הביטוח, או עד שתקבלו את המגיע לכם. צרו עמנו קשר לשם קביעת פגישת ייעוץ! 
 
 
 

דורין מנו בן שמעון - משרד עורכי דין

פקס: 03-5360815  |  טלפון: 072-33-80-757  |  מוטה גור 7 פתח תקווה, בניין C (פארק אולימפיה)
כל האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, בכל דרך ואופן ובכל מקרה, המידע המוצג הינו כללי בלבד
לייעוץ הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
תשלום שכר טרחה מותנה בתוצאה