072-33-80-757
לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם

תאונת דרכים ברכבת

מידי יום נוסעים ברכבת המוני ישראלים. זהו כלי תחבורה המגיע תוך טווח זמן קצר לכל יעד, ללא פקקים, ומבלי לנסוע ברכב למרחקים ארוכים ולחפש חניה. נוספו גם תחנות חדשות זאת מכיוון שקיים ביקוש. אולם, ולמרות שהרכבת נחשבת לכלי תחבורה בטוח למדיי, לא פעם תיתכן תאונת דרכים ברכבת. 

הסבירות לתאונת דרכים ברכבת 

מכיוון שישנן יותר ויותר רכבות בארץ, הסבירות לתאונת דרכים היא גבוהה יותר. מדובר בפציעות, סוגים שונים של חבלות המתרחשות הן בזמן נסיעתה של הרכבת, או כאשר הנוסע יורד במדרגות הרכבת או עולה. מן הסתם, הרכבות בישראל עמוסות עד לעייפה, ישנם לא מעט נוסעים שכלל אין להם אפשרות למצוא מושב פנוי, הם יושבים על רצפת הרכבת וכך מועדים יותר לפגיעות, כמו גם נוסעים שלאורך כל הדרך נאלצים לעמוד.

בכל מקרה בו ספגתם פגיעה עקב הנסיעה ברכבת או עברתם תאונה, יש לפנות לעו"ד בעל ניסיון וידע בנושא, על מנת שיסייע לכם להתמודד עם חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי. עורך הדין מטפל בעוד תחומים: תאונת דרכים אופנוע, תאונת דרכים ברכבת הקלה, תאונת דרכים בעבודה, והכל בכדי לייצג את הלקוחות נאמנה ולזכות בפיצויים גבוהים.

במקרה שמעדתם ברכבת, האם זוהי תאונת דרכים?
בארץ חוקק חוק הקובע כי נוסעי רכבת שעברו תאונה, זכאים לקבל פיצויים, ועליהם להגיש תביעת תאונת רכבת באמצעות עו"ד. אין סיכוי להצלחה משפטית כאשר אדם מייצג את עצמו. עורכי דין אלה בקיאים בכל החוקים והתקנות הנוגעים לתאונות שהתרחשו בזמן נסיעה ברכבת. לא רק תאונות בין רכבות לרכבים יחשבו כתאונה, אלא גם מעידה ברכבת של נוסע.

מתי נכנסת חברת הביטוח לתמונה?
גם כאשר נוסעים נופלים במהלך הנסיעה, הדבר ייחשב לתאונת דרכים. נוסעים שנפגעו כתוצאה מהנפילה, יכולים להגיש תביעת תאונות דרכים, ויכולים לפנות לחברת הביטוח המבטחת את הרכבת.

מידע נוסף בקשר לתאונות נוסעים ברכבות
כפי שהוזכר, במהלך הזמן, ניתן היה להבחין בכך שלא מעט תאונות מתרחשות ברכבת בזמן שאנו יורדים ממנה או עולים. וישנם גם מקרים פחות נעימים. נוסע מעוניין לרדת, אולם בשל חוסר ערנות של נהג הקטר, הדלת עלולה להיסגר על גופו. כמו כן, בתחילת הנסיעה ברכבת, לא כל נוסע מצא לעצמו מקום לשבת, הוא נמצא בפוזיציה של עמידה, וכאשר הרכבת מתחילה לנוע, הוא עלול ליפול ולהיפגע.

מה נותר לעשות?
בכל מקרה בו נפגעתם בתאונה במהלך הנסיעה ברכבת, חשוב לרשום את כל הפרטים הנמצאים בידיכם, ועמם לפנות אל עו"ד. מסמכים אלה משמשים כראייה בבית המשפט. זהו עורך דין שהתמחה בתביעות נזיקין כגון: תאונת דרכים אופנוע, תאונת דרכים בעבודה וגם תאונת דרכים ברכבת הקלה.

עו"ד דורין מנו בן יוסף – הכתובת לכם!
והיה ונפצעתם בעת נסיעתכם ברכבת, וודאי תירצו לממש את זכויותיכם ולקבל פיצויים. ובכן, עו"ד דורין מנו בן שמעון, תוכל לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר בבית במשפט, מתוך ניסיונה הרב, או עד שבית משפט ימצא אתכם כצודקים. אחוזי ההצלחה הם גבוהים ביותר! צרו עמנו בהקדם קשר, נשמח לשרתכם ולהזמין אתכם לפגישת ייעוץ! 
 
 

דורין מנו בן שמעון - משרד עורכי דין

פקס: 03-5360815  |  טלפון: 072-33-80-757  |  מוטה גור 7 פתח תקווה, בניין C (פארק אולימפיה)
כל האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, בכל דרך ואופן ובכל מקרה, המידע המוצג הינו כללי בלבד
לייעוץ הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
תשלום שכר טרחה מותנה בתוצאה