072-33-80-757
לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם

תאונת דרכים באוטובוס


גם כאשר אנו נוסעים באוטובוס, אנו נתונים לפציעות ופגיעות, במיוחד כאשר הוא מתחיל בנסיעתו ועדיין לא מצאנו מקום לשבת. זאת ועוד, גם כאן, בדומה לתאונות רכבת, רוב האנשים נפגעים בזמן שהם יורדים מהאוטובוס או עולים. תאונת דרכים באוטובוס עלולה לעיתים לפגוע בצורה קשה באחד מהנוסעים.

מה ידוע לכם על תאונות המתרחשות בין רכבים לאוטובוס?

מרבית האנשים סבורים כי תאונות דרכים באוטובוס, הגדרתה מצומצמת, כלומר תאונה נחשבת רק כאשר האוטובוס התנגש ברכב אחר וכתוצאה הוא עלול להתהפך על צדו השני או להתדרדר. אולם, נוסעי האוטובוס זכאים לקבלת פיצויים, זאת מכיוון שבארץ קיים חוק הנקרא – פיצויים לנפגעי תאונות דרכים, וזאת על פי תנאי: במהלך התאונה לא יהיה מעורב אף רכב אחר.

תאונות דרכים באוטובוס הינן נפוצות למדיי, והיה ונפגעתם או נפצעתם ונגרמו לכם חבלות, יש לפנות בהקדם האפשרי לעו"ד לענייני נזיקין המטפל בכל הקשור אל תאונות דרכים באוטובוס, כאשר מטרתו היא לייצגכם בבית משפט עד שזה יחליט על מתן פיצויים. עו"ד לענייני נזיקין מטפל במגוון רב של עוד נושאים קשורים: תאונת דרכים בדרך לעבודה, תאונות ספורטאים, תאונת עבודה ביטוח לאומי.

תאונה בדרך לעבודה

עו"ד המטפל בכל הנושא של תאונות דרכים באוטובוס, ידע גם לייצג בבית המשפט את אותם אלה אשר נפגעו ונפצעו בעת תאונת דרכים בדרך לעבודה. יכולה להיות זו תאונת דרכים בדרך לעבודה וממנה חזרה. ביטוח לאומי, על פי חוק, יכול להרחיב את הכיסוי הניתן בעבור פגיעה או פציעה בשל תאונה בדרך לעבודה.

אין זה מסובך להגדיר את הנושא, אולם הביטוח הלאומי בדומה לחברות ביטוח, מוצא לעצמו דרכים להתחמק מתשלומי תאונות דרכים. מבחינה משפטית העניין מורכב למדיי, ומסיבה זו יש להתייעץ עם עו"ד לענייני נזיקין והיה וקיימת עילה להגשת תביעה.

תאונות של העוסקים בספורט

מי שנוהג לעסוק בפעילות גופנית, עשוי לחוות תאונות ספורטאים, שכן פעילות גופנית טומנת בחובה סכנות פציעה. ספורטאים נוהגים לרכוש פוליסת ביטוח, שכן אין לדעת מה עלול לקרות, אולם כאשר הם נפגעים, לא כל החברות ששות לשלם להם פיצויים, זאת בניגוד אל תאונות דרכים באוטובוס או בכל רכב אחר.

בכל מקרה בו חברת הביטוח החליטה לדחות את הבקשה שלכם בשל טיעונים כאלה ואחרים, פנו לעו"ד אשר התמחה בתביעות חברות ביטוח, הוא יודע כיצד הן מתנהלות ומכיר את הגורמים הרלוונטיים. במקרים אלה, על עורך הדין לפעול כנדרש, או עד שהלקוח יקבל את מלוא הפיצויים. בנוסף, גם תאונת עבודה ביטוח לאומי דורשת ייעוץ של עו"ד מומחה.

רוצים לנצח בבית המשפט? משרד עו"ד דורין מנו בן שמעון יסייע לכם!

עו"ד דורין מנו בן שמעון, היא בין המובילות בתחום תביעות נזיקין ותביעות כנגד חברות ביטוח. מטרתה היא שהלקוח יקבל את כל מה שהוא זכאי לו. צרו עמנו קשר עוד היום, ואנו נדאג להזמינכם לפגישת ייעוץ!
 

דורין מנו בן שמעון - משרד עורכי דין

פקס: 03-5360815  |  טלפון: 072-33-80-757  |  מוטה גור 7 פתח תקווה, בניין C (פארק אולימפיה)
כל האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, בכל דרך ואופן ובכל מקרה, המידע המוצג הינו כללי בלבד
לייעוץ הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
תשלום שכר טרחה מותנה בתוצאה