072-33-80-757
לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם

עורכי דין משרד הביטחון


מתי יש לפנות אל עורכי דין משרד הביטחון? הן המשרתים בשירות סדיר, חיילי מילואים וכל מי שעובד בעבור מערכת הביטחון, מן הסתם בשל הפעילות בה הם עוסקים, הם נתונים לפציעות, אך אין מדובר רק בנזקים פיזיים, אלא גם נפשיים, כמו למשל פוסט טראומה.

האם כל אותם אנשים שנפגעו במהלך שירותם יכולים לקבל פיצויים אותם המדינה אמורה לשלם? והיה והתשובה היא חיובית, נרצה גם לדעת כיצד עושים זאת ומהו גובה הפיצויים. לשם כך, יש לפנות בהקדם אל עורכי דין משרד הביטחון.

זכאות לפיצוי

בכל מקרה בו נפגעתם במהלך השירות שלכם, חשוב ביותר לפנות אל עורך דין משרד הביטחון, רצוי שיהיה עתיר ניסיון ובעל ידע רב ויכולת התמודדות מול המערכת הצבאית. משרד הביטחון בודק את כל הבקשות לקבלת פיצויים, והאם איש כוחות הביטחון זכאי להם. הצעד הראשון הוא הכרה בזכותו של החייל לקבלת פיצויים, משמע עליו מוטלת חובת ההוכחה כי אכן נפגע, פיזית או נפשית, ושפגיעה זו אכן התרחשה במהלך השירות.

התערבות הוועדה

והיה ומערכת הביטחון הכירה בכך שאיש כוחות הביטחון אכן נפגע, וועדה תקבע את אחוזי הנכות שלו. על פי החלטה של וועדה זו, יקבעו את סכום הפיצוי המגיע לו, ואולי יוחלט שכלל לא מגיע לו דבר. משרד הביטחון הוא זה שיקבע אם איש כוחות הביטחון יקבל מהמדינה פיצוי שהוא חד פעמי, או קצבה מידי חודש.

עורכי דין משרד הביטחון מטפלים בנושאים נוספים: עורך דין ביטוח, עורך דין לביטוח לאומי, עורך דין נזקי גוף. המטרה היא שגופים אלה לא ינצלו לרעה את מצבו של מי שנפגע, ויקבעו ללא שום הצדקה כי הוא איננו זכאי לפיצוי, סוג של החלטה שרירותית, ולכאן בדיוק נכנסים לתמונה עורכי דין משרד הביטחון. על מנת לייצג את הלקוח נאמנה, במקצועיות ומתוך ניסיון עם מערכת נוקשה זו. כך הסיכויים לקבל פיצויים, הם גבוהים ביותר.

מתי ניתן להגיש תביעה כנגד משרד הביטחון?

בעת שרוצים להגיש תביעה, יש לפנות אל עורכי דין משרד הביטחון. התביעות כנגד גוף זה הן רבות, בשל סוגי פגיעות שונות, פיזיות או נפשיות. פגיעה נפשית יכולה לנבוע מהלחצים בהם אנשי כוחות הביטחון נתונים ואפילו בשל פגיעה גופנית. על מנת לקבל פיצויים, יש להיעזר בשירותיו של עורך דין לשם הגשת תביעה כנגד משרד הביטחון. עורך הדין ידאג לכך שתוגש תביעה כאשר כל הכתוב בה הוא אמין לחלוטין, על פי העובדות והנתונים המחזקים את טענות הלקוח, הוא יוכל לסייע לו לקבל סכום פיצויים נאה.

עו"ד מומלץ לדיני נזיקין

בכל מקרה בו תירצו להגיש תביעה כנגד משרד הביטחון, או שאתם זקוקים לעזרתו של עורך דין ביטוח, עורך דין לביטוח לאומי או עורך דין נזקי גוף, אנו מזמינים אתכם לפנות אל משרד עו"ד דורין מנו בן שמעון, לה ניסיון רב בתביעות מסוג זה, עם אחוזי הצלחה גבוהים. צרו עוד היום קשר! 
 
 

דורין מנו בן שמעון - משרד עורכי דין

פקס: 03-5360815  |  טלפון: 072-33-80-757  |  מוטה גור 7 פתח תקווה, בניין C (פארק אולימפיה)
כל האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, בכל דרך ואופן ובכל מקרה, המידע המוצג הינו כללי בלבד
לייעוץ הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
תשלום שכר טרחה מותנה בתוצאה