072-33-80-757
לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם

עורך דין נפגעי עבודה

נפגעי עבודה ? צריכים עורך דין 

תאונות יכולות לקרות בכל מקום. רגע אחד אנחנו בריאים, ואז משהו משתבש ואנו עלולים למצוא את עצמנו במצב סיעודי. בכדי לעזור לאנשים להתקיים לאחר שתאונה כזו קוראת המחוקק הגדיר מתי אנו זכאים לפיצויים. למשל, אם התאונה מתרחשת במקום העבודה או עבור צעירים בבית הספר. עורכי דין תאונות אישיות ותלמידים מייצגים נפגעים אלה במטרה להשיג עבורם את מירב הזכויות והפיצויים.

אך כמו שכולם יודעים ביטוח לאומי וחברות הביטוח הפרטיות ממהרות לשלם את המגיע על פי חוק ולעיתים גם מערימות קשיים, לשם כך התייעצות עם עורך דין תביעות סיעוד היא בגדר חובה בכדי להבין מהן זכויות הנפגע. האם מדובר רק תביעה בגין אובדן כושר עבודה או יש מקום לתביעה סיעודית? עורך דין ביטוח סיעודי במרכז מצוי בכל פרטי החוק המגדירים מהו נפגע סיעודי ומה מגיע לו.

האם חובה ייצוג על ידי עורך דין נפגעי עבודה או שניתן להגיש תביעה זו לבד?
כן, החוק לא מחייב שימוש בעורך דין עבור הגשת תביעות לביטוח לאומי אך יחד עם זאת מומלץ מאוד להשתמש בשירותיו של עורך דין נפגעי עבודה עבור הגשת תביעה זו. ביטוח לאומי נחשב כעסק לכל דבר ולכן הוא כמובן יעדיף לשלם כמה שפחות ולצדו עומדים כמה מנגנונים אשר עוזרים לו בכך. למשל, סדרה של בדיקות, שחלקן משפילות, הבודקות האם האדם יכול להתלבש לבד ולכן אינו סיעודי. אין צורך שאדם שגם ככה עבר פגיעה ותאונה יצטרך לעבור דבר זה לבדו, ועל כן עורך דין נפגעי עבודה או עורך דין תביעות סיעוד המלווה את התובע הוא כמעט מן הכרח בכדי למנוע ניצול עוד יותר של המצב על ידי ביטוח לאומי. הרכבת התיק רפואי והימנעות "מטרטור" והשלמת מסמכים בזמן התביעה הוא שלב חשוב נוסף, עורך דין ביטוח סיעודי מהמרכז המומחה לתביעות אלה יוכל לעזור בהחלט בשלב זה.

דורין מנו-בן שמעון, עורך דין נפגעי עבודה, שמה לה למטרה להתמחות בכל הקשור בעזרה לנפגעי עבודה ולמגישי תביעות סיעודיות, מתוך רצון אמתי לעזור להשיג את מלוא הפיצויים המגיעים על פי חוק תוך מלחמה עיקשת בגופים המסרבים לשלם.
 

דורין מנו בן שמעון - משרד עורכי דין

פקס: 03-5360815  |  טלפון: 072-33-80-757  |  מוטה גור 7 פתח תקווה, בניין C (פארק אולימפיה)
כל האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, בכל דרך ואופן ובכל מקרה, המידע המוצג הינו כללי בלבד
לייעוץ הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
תשלום שכר טרחה מותנה בתוצאה