072-33-80-757
לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם

נפגעי תאונות עבודה 

קרתה לכם או למישהו ממשפחתכם תאונת עבודה?  אני מעריך שכן אחרת בטח לא הייתם מתעכבים על קריאת מאמר זה. דבר ראשון צריך להירגע ולהקדיש את כל תשומת הלב לפצוע. שום דבר לא בוער. חשוב כמובן שתשמרו את כל הטפסים מחדר המיון ותתחילו לאסוף כל מה שקשור לתאונה, תמונות, שעות, שיחות רלוונטיות, וכדומה.. לאחר שנרגעתם והפצוע נשלח לאחת ממחלקות בית החולים ואין סכנת חיים אתם יכולים להתחיל לחשוב קדימה לכיוון המשך הטיפול מול המעסיק והביטוח הלאומי.

מה שנקרא, הגשת תאונת עבודה או יותר נכון, הגשת תביעה תאונת עבודה או הגשת תביעה לביטוח לאומי תאונת עבודה. הכל אותו דבר במילים אחרות. דעו לכם שהגשת תאונת עבודה לביטוח הלאומי זו פעולה שניתן לעשותה לבד אבל המלצתי החמה היא מייד לערב עורך דין. אם הפצוע שבר את האצבע ומשוחרר לביתו באותו היום, אז כמובן אין מה להתחיל את התהליך עם עורך דין אך במקרים שהפגיעה חמורה, בהחלט חובה למצוא עורך או עורכת דין מקצוענים ובעלי נסיון שיעזרו לכם עם אותה הגשת תאונת עבודה לביטוח לאומי או הגשת תביעה תעונת עבודה. 

הכירו את עו"ד דורין מנו. אם ישנם עורכי דין המתעסקים בכמה דיסיפלינות, עו"ד דורין מנו אינה כזאת. כל יומה וכל עיסוקה מתרכזים בטיפול בליווי נפגעי תאונות עבודה או תאונות בכלל במסעם המתיש והמתסכל מול המעסיקים ומול המוסד לביטוח לאומי. 

כך שהצעתי היא כזאת,  אם אתם מזהים שהפגיעה היא חמורה, כלומר, הפצוע יידרש להליך שיקומי ולא יוכל להמשיך בעבודתו ואפילו יישאר חס וחלילה עם נכות כזאת או אחרת, לא להתחיל לבדוק לגבי הגשת תאונת עבודה או הגשת תביעה לביטוח לאומי תאונת עבודה. אלא אחרי שנרגעתם קצת, צרו קשר עם עו"ד דורין מנו. הציגו עצמיכם, ספרו לה מה קרה ומה מצבכם וזהו. מעכשיו, הקשיבו לה ולמה שהיא תגיד לכם ותדריך אותכם. כתלות במיקומכם והשעה ביום, אני מעריך שהיא תקבע אתכם פגישה ראשונה בבית החולים בכדי להכיר יותר לעומק את פרטי המקרה ואז אתם תוכלו "לנוח" מהבחינה הפרוצדורלית ועו"ד דורין מנו תיקח פיקוד. אך תדאגו, היא מומחית בתחומה ותשיג לכם את התוצאות הכי טובות. צרו קשר וצאו לדרך. בהצלחה. 

הגשת תאונת עבודה

דורין מנו בן שמעון - משרד עורכי דין

פקס: 03-5360815  |  טלפון: 072-33-80-757  |  מוטה גור 7 פתח תקווה, בניין C (פארק אולימפיה)
כל האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, בכל דרך ואופן ובכל מקרה, המידע המוצג הינו כללי בלבד
לייעוץ הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
תשלום שכר טרחה מותנה בתוצאה