072-33-80-757
לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם

תאונה בעבודה ותשלום דמי פגיעה

תאונות עבודה הם משהו שאף אחד אינו רוצה להיות מעורב בהן.  בני האמצעי היה מעורב בתאונת עבודה קשה לפני כשנה וחצי כך שכל מה שאני כותב הוא מנסיון. לאחר שעברתם את הטראומה הראשונה והמצב הרפואי שלכם או של אותו בן משפחה, קרוב משפחה או מכר מתבהר ואין שום סכנת חיים אז תודה לאל וניתן לעבור לשלבים הבאים של התהליך. במקביל לתהליך הרפואי הדחוף ולאחר מכן השיקומי, מתחיל הליך מעין משפטי או יותר נכון ניתן לקורא לו פרוצדורלי מול המעסיק ומול ביטוח לאומי. 

כמו כל דבר במדינה וטוב שכך, גם כאן ישנן תקנות וחוקים וסעיפי סעיפים שמאד קשה לנו כאזרחים מהשורה להבין, לטפל וליישם. באופן כללי, יש לדעת שגם אם נראה לעיתים ששום דבר לא קורה, הדברים קורים בתוך מחשבי הביטוח הלאומי והדבר החשוב ביותר הוא לאחר כאמור ההגעה לבית החולים וקבלת האישורים הראשונים מהמיון ומהמחלקה בה שוהה אותו עובד או עובדת, לפנות לביטוח הלאומי ולהתחיל בפעולות הדרושות מולן. 

אך כאמור, מאיפה אנחנו יכולים לדעת מה הן אותם דמי פגיעה בעבודה תשלום מעסיק? ולמי יש בכלל זמן, אנחנו ליד מיטת הפצוע ואין לנו 'ראש' לדברים האלו. אין לנו זמן וסבלנות להתחיל ללמוד מה עושים ומה הן אותם דמי פגיעה בעבודה תשלום מעסיק. או דמי פגיעה תאונת עבודה או דמי תאונת עובדה. כל אלו נריאים כמו משפטי חיפוש באינטרנט ולכם כמובן אין יכולת לטפל בכל זה. 

מה עושים? מחפשים ומוצאים עזרה. מהי אותה עזרה? אתם חייבים למצוא לכם עורך דין טוב מאד שיתחיל לטפל במקרה שלכם. ככה זה עובד. אל תנסו לבד. עורכי הדין המטפלים במקרים אלו לא מחייבים אותכם על דמי טיפול אלא לוקחים לעצמם אחוזים, עפ"י החוק, מהתשלומים המגיעים לפצוע. הכירו את עו"ד דורית מנו. עו"ד דורית מנו היא מקצוענית בתחומה. ישנן משרדי עורכי דין שמטפלים בסוגים שונים של מקרים. לדוגמה, טיפול בדמי פגיעה תאונת עבודה, גירושין ופלילי. לא טוב. עו"ד דורית מנו היא מומחית בתחומה ותטפל עבורכם בדמי פגיעה בעבודה תשלום מעסיק ודמי תאונת עבודה מול ביטוח לאומי. דמי פגיעה בעבודה תשלום מעסיק זה המגרש של עו"ד דורין מנו. צרו קשר ובהצלחה. 
 

דמי פגיעה בעבודה תשלום מעסיק

דורין מנו בן שמעון - משרד עורכי דין

פקס: 03-5360815  |  טלפון: 072-33-80-757  |  מוטה גור 7 פתח תקווה, בניין C (פארק אולימפיה)
כל האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, בכל דרך ואופן ובכל מקרה, המידע המוצג הינו כללי בלבד
לייעוץ הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
תשלום שכר טרחה מותנה בתוצאה