072-33-80-757
לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם
האם פגעו ברכוש שלכם או בגופכם? במקרים רבים של פגיעה ברכוש או פגיעה פיזית, הנפגעים עומדים מול חברות ביטוח על מנת לקבל פיצוי. חברות הביטוח לא מקלות על התובעים המבקשים פיצוי ולכן הדבר הנכון ביותר לעשות במקרה של תביעה לפיצויים נגד חברת ביטוח, היא לפנות לליווי משפטי של משרד עורכי דין העוסק בתחום דיני נזיקין.

עורכי דין לדיני נזיקין לייצוג מול חברות הביטוח

את חברות הביטוח מייצגים עורכי דין מיומנים ומנוסים ולכן העמידה מולם היא לא פשוטה. משרד עורכי דין בתחום הנזיקין יכול לייצג אתכם בצורה מקצועית ולהעניק לכם שירות משפטי ברמה גבוהה לאורך כל שלבי התביעה, משלב ניסוח כתב התביעה ועד לייצוג משפטי בכל הדיונים בבית המשפט.

דיני נזיקין תאונות דרכים – ניסוח כתב תביעה

ניסוח כתב התביעה הוא שלב חשוב ביותר ומהווה בסיס לטענות אשר יובאו על-ידכם בבית המשפט בנוגע למקרה שלכם. אם נפגעתם מתאונת דרכים, לנוסח כתב התביעה יצורפו תמונות, עדויות, רישומי תיקונים במוסך ומסמכים רפואיים הנוגעים למקרה שלכם. תחום דיני הנזיקין בתאונות דרכים הוא אחד התחומים המשפטיים המורכבים ביותר הדורשים ידע משפטי וניסיון בכדי לבסס טענות מוצקות לבית המשפט, בעיקר כאשר אין עדים למקרה.

הגשת תביעת נזיקין נגד המעביד

תחום נזיקין נוסף הוא במקרים של פגיעה מצד המעביד. הגשת תביעת נזיקין נגד המעביד גם כן יכולה להתבצע בליווי משפטי של משרד עורכי דין לתחום דיני הנזיקין. כאשר תאונה מתרחשת כחלק משעות העבודה, העובד יכול לתבוע את המוסד ביטוח לאומי לדרישה לקבל פיצוי וזאת במידה ויש שיתוף פעולה של המעביד. במידה והמעביד מנסה לנקות את עצמו מאחריות על התאונה אשר התרחשה בזמן עבודה או במקום העבודה, לנפגע יש אפשרות להגיש תביעה נגד המעביד.

פנייה למשרד עורכי דין נזיקין

אם קיבלתם החלטה להגיש תביעה בדיני נזיקין למקרה הפגיעה או הנזק שלכם, זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין נזיקין. אחד ממשרדי עורכי הדין לתחום הנזיקין המובילים כיום הוא משרד עורכי דין מנו בן שמעון! משרד עורכי דין מנו בן שמעון מנוהל על-ידי עורכת הדין דורין מנו בן שמעון, המלווה מאות לקוחות בתיקי תביעות נגד חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי במקרים של נזק לרכוש או לגוף.

עורכת דין נזיקין מומלצת

עורכת הדין דורין מנו בן שמעון היא עורכת דין נזיקין בעלת ידע עצום בתחום ועם מספר גדול של לקוחות מרוצים אשר מקבלים ממנה שירותי ייעוץ וליווי משפטי לכל הגשת תביעה. עורכת הדין דורין מנו בן שמעון תנסח עבורכם את כתב התביעה נגד חברות הביטוח ותעניק לכם את השירות המקצועי ביותר לכל תהליך התביעה. בנוסף לכך, עורכת הדין דורין מנו בן שמעון תייצג אתכם בדיונים בערכאות המשפטיות ותכין אתכם לכל דיון על-ידי גיבוש טענות מוצקות שילוו אתכם בדיונים החשובים בבית המשפט.

משרד עורכי דין מנו בן שמעון

משרד עורכי דין מנו בן שמעון יעניק לכם ליווי משפטי וייצוג משפטי לכל תיק תביעה בתחום דיני הנזיקין ויסייע לכם לעמוד על זכויותיכם על מנת שתוכלו לקבל את הפיצוי המקסימלי לפגיעה שלכם. לתיאום פגישה עם עורכת הדין דורין מנו בן שמעון, מלאו את טופס הרישום באתר עם הפרטים שלכם ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם לתיאום הפגישה במועד הנוח לכם ביותר. אם אתם רוצים לקבל מענה מיידי, תוכלו להתקשר כבר עכשיו למספר הטלפון של המשרד המופיע בראש האתר ולקבל מענה אישי ומקצועי מעורכת הדין דורין מנו בן שמעון! 
 

דיני נזיקין

דיני נזיקין
דיני נזיקין

דורין מנו בן שמעון - משרד עורכי דין

פקס: 03-5360815  |  טלפון: 072-33-80-757  |  מוטה גור 7 פתח תקווה, בניין C (פארק אולימפיה)
כל האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, בכל דרך ואופן ובכל מקרה, המידע המוצג הינו כללי בלבד
לייעוץ הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
תשלום שכר טרחה מותנה בתוצאה