072-33-80-757
לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם

ביטוח לאומי תביעת נכות


מתי פונים אל ביטוח לאומי תביעת נכות? רוב הפונים למוסד זה, הינם אנשים שחלו במחלות, הן פיזיות והן נפשיות. אלה הם מבוטחים שאיבדו את כושר העבודה, ולעיתים בהתאם לנכותם, יוכלו לעבוד, אולם לרוב מדובר במשרה מצומצמת מבחינת השעות, בהתאם ליכולות. לא מעט אנשים הזכאים לקצבת נכות, כלל אינם מודעים לכך ולזכויות המגיעות להם, וגם אינם בקיאים בחוק לרון המאפשר הן קבלת קצבה והן אפשרות לעבוד.

מורכבות הנושא

ביטוח לאומי תביעת נכות הינו עניין סבוך ומורכב, ועוד לפני שפונים לוועדה רפואית, מומלץ לקבוע פגישה עם עו"ד שייצג אתכם אל מול המוסד. לוועדות הביטוח הלאומי יצא שם לא טוב, שכן לעיתים הן מחליטות, על אף המסמכים הרפואיים והאבחונים, לשלול קצבה. לכאן בדיוק נכנס העורך דין שילווה אתכם לאורך כל הדרך עד שביטוח לאומי יכיר בכם כנכים להם זכויות לקבלת קצבה וזכויות נוספות. אלה הם עורכי דין המכירים היטב את דרך התנהלותו של הביטוח הלאומי.

אל מי כדאי לפנות?

בכל הקשור אל ביטוח לאומי תביעת נכות, ביטוח לאומי קצבת נכות כללית, ביטוח לאומי אובדן כושר עבודה או ביטוח לאומי אחוזי נכות, יש לאתר משרד עורכי דין אשר כל תפקידו הוא להילחם על זכויות לקוחותיו אל מול המוסד. משרד עורכי דין מנוסה, מקצועי ועתיר ניסיון בכל הקשור אל ביטוח לאומי תביעת נכות ותביעות אחרות הנוגעות למוסד זה.

לא רק שעורך הדין ייצג את לקוחותיו אל מול המוסד לביטוח לאומי על מנת לסייע להם למצות את זכויותיהם, הוא גם ימלא את כל הטפסים הנדרשים, ישלח אותם, וכמו כן הוא ייצג את הלקוח בוועדה הרפואית.

את מי הביטוח הלאומי מגדיר כנכה?

ביטוח לאומי תביעת נכות, איננו פשוט כלל וכלל מכיוון שגם אדם הבטוח בכך שהוא סובל מנכות כלשהי, והוא מגובה במסמכים רפואיים, יכול להיכשל בוועדה אשר תמנע ממנו זכאות לקצבה. כעיקרון, הביטוח הלאומי מגדיר אדם כנכה כאשר הוא סובל מבעיות נפשיות, מוגבל שכלית, בעל איזשהו ליקוי גופני, וכאלה אשר נפצעו עקב תאונה או שנולדו עם מום. עקב הבעיות הללו המבוטח יתקשה לעבוד, ולכן הוא ראוי לקבלת קצבה.

מה ניתן לעשות לשם קבלת קצבה?

מידי יום מוגשות לביטוח לאומי תביעות נכות, ולכן מוטלת עליו עבודה רבה. בראש ובראשונה יש למלא את כל הטפסים, ולשלוח אותם. כמו כן יש לצרף מסמכים רפואיים הנוגעים למצבו הבריאותי של מבקש הקצבה. גם על רופא המשפחה למלא טופס. לאחר מכן על המבוטח להצהיר על הכנסותיו הן מעבודה והן ממקורות אחרים. זוהי למעשה רק ההתחלה ולאחר מכן המבוטח יזומן לוועדה. 

עו"ד המטפל בתביעות נגד ביטוח לאומי

משרד עו"ד דורין מנו בן שמעון, עוסק בתחומים רבים הנוגעים לביטוח לאומי: ביטוח לאומי קצבת נכות כללית, ביטוח לאומי אובדן כושר עבודה, ביטוח לאומי אחוזי נכות. היו סמוכים ובטוחים שגורם מנוסה ומקצועי המכיר את המערכת, ילחם למען הזכויות שלכם! צרו עמנו קשר עוד היום, ואנו נשמח להעניק לכם שירות!
 

דורין מנו בן שמעון - משרד עורכי דין

פקס: 03-5360815  |  טלפון: 072-33-80-757  |  מוטה גור 7 פתח תקווה, בניין C (פארק אולימפיה)
כל האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, בכל דרך ואופן ובכל מקרה, המידע המוצג הינו כללי בלבד
לייעוץ הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
תשלום שכר טרחה מותנה בתוצאה