072-33-80-757
לקבלת ייעוץ ראשוני חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם

אובדן כושר עבודה עקב תאונה או מחלה 

סיפור אישי - לפני שנה וחצי, בני (23) נפל מגג בגובה 9 מטר בזמן עבודתו ושבר כמעט כל עצם בגופו. אני כבר אומר שמצבו מצויין, עבר שיקום, כמה עצמות הוחלפו במתכות ועכשיו אנחנו בהליכים האחרונים של קביעת אחוזי נכות ואובדן כושר עבודה לאחר הליכים יחסית אורכים מול המעביד ומול הביטוח הלאומי. כמה ימים אחרי הנפילה, אמרו לנו שאנחנו יכולים להתחיל את הליכי התביעה בעצמינו, מול המעביד ומול הביטוח הלאומי או להיעזר בעורך דין מומחה לעניין ולתחום. בחרנו להיעזר בעורך דין כי כמובן זה היתה ומקווה שתהיה הפעם הראשונה והאחרונה שלנו. התהליך עבר בהצלחה יחסית (אין לי למה  להשוות) וכמובן, אני יכול, מנסיון אישי לומר לכם בבטחון שדבר ראשון, אסור לנסות "להילחם" ברשויות לבד, הם תמיד ולעולם ינצחו אותכם ועוד אומר לכם שהחשיבות בליווי של עורך דין מקצועי הוא חשוב מעין כמוהו. 

אז מהו אותו הליך של אובדן כושר עבודה?  פשוט מאד, בגלל תאונה או מחלה, כושר העבודה שלכם ירד מ100% לפחות. הביטוח הלאומי עם רופאיו המייעצים יקבעו את אותו אחוז וביחס לאותו אחוז, את אחוזי הנכות שתקבלו. עורך הדין המייעץ צריך לדאוג לכך שאחוזי הנכות ואותו אובדן כושר עבודה יהיו הגבוהים ביותר. 

הכירו את עו"ד דורין מנו, עורכת דין מעולה המייצגת את לקוחותיה בתביעות אובדן כושר עבודה ואובדן כושר עבודה באופן כללי. עו"ד דורין מנו תלווה אותכם כל הדרך ותסביר לכם הכל על מהם אותם קריטריונים לאובדן כושר עבודה, מהן אותן זכויות נכות כללית ביטוח לאומי וכל אותם דברים שאתם מחפשים אולי באינטרנט בכדי להיכנס לעובי הקורה אבל אולי לא כל כך מבינים כי מי יכול בסבך האינפורמציה שקיים ברשתות. 

 אז אם אתם, או מישהו מיקריכם עבר אירוע או תאונה שגרמה לו לאובדן כושר עבודה או תגרום לו בוודאות לאובדן כזה, פנו וצרו קשר עם עו"ד דורים מנו. היא כאמור עורכת הדין שתרצו לידכם בזמנים קשים אלו. היא תסביר לכם על אותם תביעות אובדן כושר עבודה, על אותם קריטריונים לאובדן כושר עבודה ועל אותן זכויות נכולת כללית ביטוח לאומי. הזמן הוא פקטור בנושאים אלו. התקשרו עכשיו וצאו לדרך. בהצלחה. 

 אובדן כושר עבודה

דורין מנו בן שמעון - משרד עורכי דין

פקס: 03-5360815  |  טלפון: 072-33-80-757  |  מוטה גור 7 פתח תקווה, בניין C (פארק אולימפיה)
כל האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, בכל דרך ואופן ובכל מקרה, המידע המוצג הינו כללי בלבד
לייעוץ הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
תשלום שכר טרחה מותנה בתוצאה