072-33-80-757
לקבלת ייעוץ ראשוני חינם
חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם

תביעת סיעוד

תביעת סיעוד היא הליך ארוך מתיש שבמקרים רבים נלווה לו גם ממד משפיל עבור המבוטח הזקוק לשירותי סיעוד. המצב הבסיסי הוא שהוא צריך להוכיח ש'הוא לא יכול להיות עצמאי', ומבחינה פסיכולוגית זה מצב מורכב, כי האינסטינקט הראשוני של כל אדם זה להוכיח ש'הוא כן יכול', והחוקרים והרופאים מטעם חברות הביטוח נוטים 'לנגן' על האינסטינקט הזה. ההמלצה שלנו היא שאם תביעת סיעוד עומדת על הפרק, תתכוננו, והדרך הכי טובה להתכונן היא להתייעץ עם עורך דין תביעת סיעוד.

יותר מייעוץ משפטי
עו"ד תביעת סיעוד טוב יכול לא רק לייעץ לכם להתכונן אלא גם ללוות אתכם ולייצג אתכם לאורך התהליך – לפנות ישירות אל חברת הביטוח ולפעמים לחסוך את ההליך המשפטי. במצבים מסוימים ימליץ עורך דין תביעת סיעוד להגיע לפשרה עם חברת הביטוח. למרבה הצער ברבות מהפוליסות מופיעות החרגות או לקונות שמאפשרות לחברות הביטוח להתחמק. לפעמים פשרה היא המוצא האחרון.

במאמר מוסגר נציין, שהמצב האידיאלי הוא להתייעץ עם עו"ד תביעת סיעוד כבר בעת רכישת הפוליסה ובכל מקרה לפני שצריך לממש את הפוליסה. פעולה כזו תקטין מאוד את האפשרות של חברת הביטוח להתנער מחובתה כלפיכם ותהפוך את תביעת הסיעוד לסיפור הרבה יותר פשוט.

לעמוד בהצלחה מול המוסד לביטוח לאומי
גם כשאתם ניגשים למוסד לביטוח לאומי מומלץ להיעזר בייעוץ משפטי של מומחים. עורך דין ביטוח לאומי יוכל להכין את תיק התביעה שלכם אל מול הביטוח הלאומי ולהגדיל מאוד את הסיכויים שגם בחזית הזו תממשו את מלוא הזכויות המגיעות לכם על פי חוק. עורך דין ביטוח לאומי עשוי להפוך את התהליך מול הרשויות להרבה יותר פשוט ויעיל.

חשוב לציין כי מטרת הביטוח הלאומי טובה, אבל הבירוקרטיה והנהלים המאפיינים כל גוף ממשלתי מגבילים מאוד את הגמישות הארגונית, ולכן ייעוץ וליווי של משפטן שמכיר את המערכת לפני ולפנים חיוני להבטחת תוצאה טובה ומהירה בתביעת הסיעוד.

למידע נוסף וייעוץ משפטי דברו עם עורכת הדין דורין מנו בן שמעון:
 072-33-80-757

 
 
 
דורין מנו בן שמעון - משרד עורכי דין
פקס: 03-5360815  |  טלפון: 072-33-80-757  |  מוטה גור 7 פתח תקווה, בניין C (פארק אולימפיה)
כל האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, בכל דרך ואופן ובכל מקרה, המידע המוצג הינו כללי בלבד
לייעוץ ללא התחייבות הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
תשלום שכר טרחה מותנה בתוצאה