072-33-80-757
לקבלת ייעוץ ראשוני חינם
חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם

תביעה תאונת דרכים


אנשים רבים אשר חוו תאונת דרכים, רובם ככולם אינם מבינים ובקיאים בתחום תביעה תאונת דרכים. אז אל מי בעצמם פונים? מה בכלל אפשר לעשות בנידון? גם לא תמיד נדע האם במקרה הספציפי שלנו אכן התאונה תוגדר כתאונה דרכים.

האם אתם זכאים לפיצויים?

כל מי שעבר תאונה, והוא כשיר להגיש תביעת תאונת דרכים (ישנם כאלה שאינם כשירים בשל מצב בריאותם), חייב לבדוק את כל האספקטים המשפטיים הנוגעים לתאונה, וכמו כן, קיימים סיכויים טובים שהוא יהיה זכאי לקבל פיצויים כספיים.

לא מעט אנשים נוטים לשאול את עצמם: האם קיימת אפשרות להגיש תביעה תאונת דרכים או שמא הם אינם זכאים לדבר? המציאות מצביעה על כך, כי כאשר עברתם תאונת דרכים, תמיד תינתן לכם הזכות לתבוע את הגורמים הרלוונטיים. משרד עו"ד העוסק בתביעות מסוג זה, יתמחה לרוב בנושאים נוספים, כמו: תביעות פריצה, תביעת סיעוד ובנוסף – תביעות נזקי רכוש ואחריות. אלה הם אנשי מקצוע עתירי ניסיון והצלחות משפטיות, שלא יתנו ללקוח שלהם ליפול בין הכיסאות ולא למצות את זכויותיו.

מהם הסיכויים לזכות במשפט?
כמובן בכל הקשור אל תביעה תאונת דרכים או תביעות אחרות נגד חברות הביטוח, אלה יעשו את כל שביכולתם להתחמק מתשלום, למרות שהם מודעים לכך שהמבוטח זכאי לקבל אותם. החברות גם נוהגות לפרש את החוק לפי ראות עיניהם. בהחלט מומלץ  לפנות לעו"ד ולשמוע מהם סיכויי הצלחתכם במשפט ובכדי לקבל פגישת ייעוץ חינם.

אל מי פונים?
תביעה תאונת דרכים, לרוב אינה פשוטה, ולכן כה חשוב לפנות לעו"ד בזמן ולהביא עמכם את כל המסמכים הקיימים בידיכם מהגורמים רפואיים, באשר למהות הנזק והשלכותיו. 

מה באשר לתאונת דרכים בדרך למקום העבודה או בחזרה ממנו? 
אנשים שהיו מעורבים בתאונות דרכים, וזאת במסגרת עבודתם, יצטרכו להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי ובנוסף להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח. ישנם גם כאלה אשר נפגעו מתאונות דרכים ולכן הם איבדו את כושר העבודה ואינם יכולים להשתכר עוד. 

מה קורה במקרים של תאונות דרכים פגע וברח?
כאשר מדובר על תאונות דרכים פגע וברח, ניתן בהחלט לומר כי אלה התביעות המורכבות ביותר לטיפול, בזמן שעורך הדין מייצג את לקוחו בבית המשפט. אף אחד לא יודע בדיוק את מי לתבוע, שכן הנהג ברח ונעלם, אך עדיין על עורך הדין להוכיח בבית המשפט שאכן לקוחו היה מעורב בתאונת דרכים. והיה והייתם מעורבים בתאונה שכזו, תהיו חייבים לשכור את שירותיו של עו"ד שהתמקצע בתחום זה.

המלצה על עורכת דין
משרד עו"ד דורין מנו בן שמעון, הוא משרד מוביל בכל הקשור אל תביעות סיעוד, תביעות פריצה, תביעות נזקי רכוש ואחריות ובנושאים נוספים. בן שמעון הינה בעלת ניסיון רב בתחום, ולא בכדי נחלה הצלחות רבות בבית המשפט. צרו עמנו קשר עוד היום, לשם קבלת ייעוץ חינם! 
 
 
דורין מנו בן שמעון - משרד עורכי דין
פקס: 03-5360815  |  טלפון: 072-33-80-757  |  מוטה גור 7 פתח תקווה, בניין C (פארק אולימפיה)
כל האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, בכל דרך ואופן ובכל מקרה, המידע המוצג הינו כללי בלבד
לייעוץ ללא התחייבות הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
תשלום שכר טרחה מותנה בתוצאה