072-33-80-757
לקבלת ייעוץ ראשוני חינם
חייגו
או מלאו פרטיכם בטופס
ונחזור בהקדם

עו"ד תאונת עבודה

למה בכלל צריך עו"ד תאונת עבודה? למה אי אפשר לפנות לכל עורך דין רגיל במקרה של תאונת עבודה? מה מייחד את התחום הזה שמצריך התמחות מיוחדת? בשביל לענות על השאלות האלה רצוי להבין מהי 'תאונת עבודה'.

אז מהי, בכלל, תאונת עבודה?
תאונת עבודה היא כל פגיעה גופנית או נפשית שנגרמת בהקשר של מקום העבודה. שימו לב, שגם פגיעות הנגרמות בהקשר העבודה שאינן קורות פיזית במקום העבודה חוסות תחת ההגדרה הזו. גם פגיעות כמו התמוטטות עצבים או תעוקה נפשית שנגרמות על ידי לחץ במשרד עשויות להיחשב כתאונות עבודה.

כמובן, שמעסיקים רבים וחברות ביטוח רבות מנסים הרבה פעמים להתנער מהאחריות המוטלת עליהם. בדיוק בשביל הרגעים האלה צריך עורך דין תאונת עבודה. עו"ד תאונת עבודה מתמחה בדיני נזיקין, בסוגיות ביטוח ודיני התעסוקה. התמהיל הזה מאפשר לעורך דין תאונות עבודה לסייע לנפגעי תאונות עבודה לממש את הזכויות שלהם אל מול המדינה (הביטוח הלאומי), המעסיקים וחברות הביטוח.

יש סוגים שונים של תאונות עבודה. כשמדובר בפגיעות קשות שגורמות נכות או חלילה מוות, הנזק לנתבע או באי כוחו ברור. אבל לעתים הנזק נמדד על רקע הפגיעה ביכולת ההשתכרות של התובע גם אם במושגים רחבים יותר היא נחשבת לקלה. במקרים כאלה רצוי שיעמוד עורך תאונות עבודה שבאמת יודע את העבודה.

משל אצבעו של הכנר
דמיינו מצב שאדם שובר את האצבע המורה. הוא ישים סד ויחווה חוסר נוחות קל בזמן האוכל או בשעת הקלדה על המקלדת. לא נעים, אבל גם לא נורא. בשביל זה בדרך כלל לא רצים לביטוח לאומי. עכשיו תארו לכם שמי ששבר את האצבע הוא כנר בינלאומי שהפציעה הזו מונעת ממנו לנגן בהווה ולא ברור איזה השלכות יהיו על איכות נגינתו בעתיד. במצב כזה, פגיעה חמורה באצבע עשויה להתברר כפגיעה אנושה ביכולת ההשתכרות שלו. עו"ד תאונות עבודה טוב יוכל לסייע לו לממש את מלוא הזכויות.

צריך לזכור שלעתים תאונת עבודה מטלטלת את הנפגע וגוררת כדור שלג של הידרדרות. עורך דין תאונת עבודה טוב ידע לשרטט את הנתיב הזה מבחינה משפטית ולקשור את כל הקצוות כך שהנפגע יקבל מענה ופיצוי הולם. עו"ד תאונות עבודה מצוין יספק לנפגע גם תמיכה ותקווה להמשך הדרך. זה בדיוק סוג עו"ד תאונת עבודה שאתם רוצים לצדכם.

לשיחת ייעוץ ראשונית חינם עם דורין מנו בן שמעון – עו"ד תאונת עבודה:
072-33-80-757

 
 
 
דורין מנו בן שמעון - משרד עורכי דין
פקס: 03-5360815  |  טלפון: 072-33-80-757  |  מוטה גור 7 פתח תקווה, בניין C (פארק אולימפיה)
כל האמור באתר אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי או חוות דעת משפטית, בכל דרך ואופן ובכל מקרה, המידע המוצג הינו כללי בלבד
לייעוץ ללא התחייבות הכנס פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
תשלום שכר טרחה מותנה בתוצאה